ICQ: 650-042-187
e-mail:avoncosmetics@at.ua
063-282-91-09 Life      066-104-18-04 МТС    097-403-43-85 Киевстар
044-228-47-01 в г.Киев
 Кредитна політика

Що таке кредит*?
Збільшення ліміту кредиту*.
Привілеї для учасників Програми «Президентський Клуб»
Тільки у Компанії Avon Ви зможете отримати безвідсотковий кредит на продукцію, що передбачає придбання Представниками продукції без попередніх вкладень. Ви спочатку отримуєте замовлення, а сплачуєте його упродовж 21 дня з моменту опрацювання замовлення. Більше того, якщо Ви сплачуєте Ваші замовлення вчасно, Ваша сума кредиту (ліміт кредиту) на продукцію буде рости. Ви можете отримати інвестицію від 950 грн і до 2800 грн і навіть від 4000 до 18000 грн, якщо Ви член Президентського Клубу Представників.

* Під кредитом розуміється відсрочка платежу за замовлену продукцію


ЩО ТАКЕ КРЕДИТ*?
Кредит - це додатковий сервіс в придбанні продукції без попередніх збитків для Представників компанії ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» (надалі - Компанія). Мається на увазі те, що людина спочатку отримує замовлення, а сплачує впродовж 21 дня з моменту опрацювання замовлення.

* Під кредитом розуміється відсрочка платежу за замовлену продукцію
ЗБІЛЬШЕННЯ ЛІМІТУ КРЕДИТУ
   
1. Схема підвищення-зниження ліміту кредиту


2. Особливості:

1) Новому Представнику з розміщенням першого замовлення надається ліміт кредиту, що дорівнює Рівню 1.
2) Ліміт кредиту підвищується до Рівня 2 при своєчасній оплаті 3-х замовлень поспіль..
3) Після повної оплати першого замовлення, починаючи з другого замовлення, Представник має можливість розміщувати декілька замовлень в рамках ліміту кредиту.
4) У випадку несвоєчасної оплати (оплати пізніше 21 дня від дати рахунку-накладної)відбувається зниження ліміту кредиту на рівень 1.
5)Ліміт кредиту Представника, що досягнув 2 Рівня, у випадку несвоєчасної оплати, падає на 1-й Рівень.
6) Можливість збільшення кредиту може бути відновлена, якщо Представник розміщує три замовлення (незалежно від інтервалу їх розміщення) та своєчасно оплачує їх.

3. Термін сплати замовлення:
Термін сплати замовлення – 10 днів з дня отримання замовлення.
Своєчасна оплата – надходження грошових коштів в повному розмірі на рахунок Представника в базу даних Компанії в термін не пізніше 21-го дня з моменту виписки рахунку-фактури. Тобто, оплатити Ваше замовлення Вам потрібно у термін в 10 днів з регламентованої дати отримання замовлення, щоб кошти надійшли не пізніше 21-го дня з дати накладної-рахунку.
Несвоєчасна оплата – надходження грошових коштів на рахунок Представника в базу даних Компанії пізніше 21-го дня з дати виписки рахунку-фактури.

4. Підвищення ліміту кредиту*:
Зауважте, при оформленні замовлення на суму, що перевищує Ваш поточний ліміт кредиту*, замовлення може бути оброблено лише за умови своєчасної попередньої сплати різниці між сумою замовлення за цінами каталогу та лімітом кредиту за цінами каталогу. У випадку відсутності такої сплати, замовлення буде зменшено до суми ліміту кредиту згідно з правилами скорочення замовлення.
* Під кредитом розуміється відстрочка платежу за замовлену продукцію

ПРИВІЛЕЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ «ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КЛУБУ»
Схема подвоєння ліміту кредиту* членів Президентського Клубу  1. Ваш ліміт кредиту* не знижується нижче рівня, який Ви здобули в Президентському Клубі!
  2. При досягненні рівня Президентського клубу ви отримуєте підвищений рівень ліміту кредиту (наприклад, для рівня «Срібло» - 6000)
  3. Ви втрачаєте підвищений ліміт кредиту*, якщо Ви несвоєчасно сплачуєте Ваше замовлення. Ви також можете відновити підвищенийліміт кредиту, сплативши 3 замовлення поспіль своєчасно.
  4. При оформленні замовлення на суму, що перевищує Ваш поточний ліміт кредиту*, замовлення може бути оброблено лише за умови своєчасної сплати різниці між сумою замовлення за цінами каталогу та лімітом кредиту* за цінами каталогу. У випадку відсутності такої сплати, замовлення буде зменшено до суми ліміту кредиту згідно з правилами скорочення замовлення.
  5. Термін сплати замовлень – 10 днів з регламентованої дати доставки замовлення. Кошти мають поступити на особовий рахунок не пізніше, ніж на 21-й день з дня виписку рахунку-фактури.


Понедельник, 17.05.2021, 19:48
Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Категории раздела

  
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 55
Календарь
«  Май 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
         


Поиск
 
E-mail отправителя *:
Акции,скидки и новинки на Ваш e-mail *:

Copyright MyCorp © 2021
Создать бесплатный сайт с uCoz,Avon.ru, Эйвон.юа, Эйвон, www.avon.ua, сайт Avon, сайт Эйвон, сайт Ейвон, Avon, Эйвон, Ейвон, Avon новый, новый Avon, новый Эйвон, новый Ейвон, косметика Avon, косметика Эйвон, косметика Ейвон,скачать каталог Эйвон 17 ,скачать каталог Эйвон 17/2013 смотреть новогодний каталог эйвон скачать каталог 17/2013 avon регистрация Киев avon регистрация Украина Avon каталог, Эйвон каталог, Ейвон каталог, Ейвон новий каталог, Avon каталог 2013, Эйвон каталог 2013, Ейвон каталог 2013, Эйвон 2013, Ейвон 2013, Avon каталоги, Эйвон каталоги, Ейвон каталоги, каталоги Эйвон, каталоги Ейвон, новые каталоги Avon, новые каталоги Эйвон, новые каталоги Ейвон avon регистрация , как стать консультантом эйвон ,хотеть , айвон , компания avon , хочу стать консультантом эйвон , эвон , avon ,заказ ,представитель ,компания ,регистрация , avon заказ , авон , представитель avon , эйвон,avon регистрация представителей,регистрация avon −представитель,регистрация Эйвон,стать консультантом avon,хочу стать консультантом Эйвон avon Украина,хочу стать консультантом эйвон avon украина Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR